IPA

územní skupina 110, České Budějovice

Právě přítomno: 119 hostů a žádný člen

NOVINKY


Výroční schůze skupiny:
pondělí 13. ledna 2020 od 17.00
na zasedačce Odboru CP
Pozvánka na schůzi >>


Bowling

V rámci pravidelných turnajů v bowlingu vítáme členy i nečleny naší skupiny IPA každé první pondělí v měsíci.

... v plánu opět každoroční pravidelný cyklovýlet

s cyklistickou vyjížďku po našem kraji. Připravuje se prohlídka Buškova hamru a následnou projížďkou "okolo Trhových Svinů".

 

Letošní termín konání - 23.-24.5.2020

Vážení členové a přátelé IPA:-),

a zejména pak VY, kteří se zajímáte o naše každoroční pravidelné cyklovýlety. V připojené příloze se z pracovního dopisu hlavního organizátora Gusty Rosenzweiga dovíte VŠE POTŘEBNÉ.

Proto jsem jej nijak neupravoval a ponechal v jeho "ryzí" podobě :-).

Myslím, že jeho obsah je velmi jasný, a tak POUZE zdůrazňuji ( kromě zájmu o účast),  NUTNOST nahlásit svůj zájem o UBYTOVÁNÍ. A to na můj mail tak, abych byl schopen seznam vážných zájemců o ubytování  předat na penzion VČAS. Tedy do 14.2.2020

Případné dotazy směřujte na mne  nevyjeljiri@seznam.cz

nebo přímo na Gustu   rosenzweig@seznam.cz

Zdraví a na Vaši účast se těší Jirka DVVB-) Nevyjel

 

 

Přiložený dopis od Gusty Rosenzweiga

               

Ahoj Jiří, jak jsme se domlouvali na schůzi , tak prosím o zaslání informace o CYKLOVÝLETU 2020 ve dnech 23.-24. května 2020 v oblasti Novohradska a Trhových Svinů.

Je třeba upozornit na to, že kdo bude požadovat ubytování z 23. na 24.5.2020 v Penzionu Hamr měl by se nahlásit do 15.2.2020, abychom mohli počet míst Monice nahlásit co nejdříve a neblokovat případně nevyužité pokoje z již rezervovaných.

Trasa výletu bude zhruba přes průjezdní body : HAMR- ŠTIPTOŇ-OLEŠNICE-TRHOVÉ SVINY-BUŠKŮV HAMR-KAMENNÁ-HUMENICE- HAMR. Podle mapy cca 45km. Zastávka na jídlo (oběd případně jen jeho část)bude plánována v Trhových Svinech. Po obědě bychom mohli navštívit památku „Buškův Hamr“ asi 2 km od Trhových Svinů. Prohlídky v květnu začínají v každou celou a trvají cca 40 minut (dle dostupných informací na netu). Bylo by to příhodné na to, aby nám po obědě „slehlo“ před další jízdou zpět do Penzionu Hamr, protože potom nás přeci jenom pár kopečků čekat bude.

Večeře už bude zase na Hamru.

Sraz na výlet na HAMRU do 9.30hod. -výjezd na výlet v 10.00 hod.


Takže zvaž co z těchto informací zakomponuješ pro případné účastníky a hlavně s připomínkou, aby ti odpověděli nejpozději do 15.2.2020 kvůli ubytování.

Snad je to dostačující a přeji hezký den.


http://www.domecek.org/buskuv-hamr/oteviraci-doba-a-vstupne/