... v plánu opět každoroční pravidelný cyklovýlet

s cyklistickou vyjížďku po našem kraji. Připravuje se prohlídka Buškova hamru a následnou projížďkou "okolo Trhových Svinů".

 

Letošní termín konání - 12.-13.9.2020

Vážení členové a přátelé IPA:-),

a zejména pak VY, kteří se zajímáte o naše každoroční pravidelné cyklovýlety. V připojené příloze se z pracovního dopisu hlavního organizátora Gusty Rosenzweiga dovíte VŠE POTŘEBNÉ.

Proto jsem jej nijak neupravoval a ponechal v jeho "ryzí" podobě :-).

Myslím, že jeho obsah je velmi jasný, a tak POUZE zdůrazňuji ( kromě zájmu o účast),  NUTNOST nahlásit svůj zájem o UBYTOVÁNÍ. A to na můj mail tak, abych byl schopen seznam vážných zájemců o ubytování  předat na penzion VČAS. Tedy po změně do 17.8.2020.

Případné dotazy směřujte na mne  nevyjeljiri@seznam.cz

nebo přímo na Gustu   rosenzweig@seznam.cz

Zdraví a na Vaši účast se těší Jirka DVVB-) Nevyjel

Přiložený dopis od Gusty Rosenzweiga

Změna  termínu:               

Vážení členové a příznivci IPA,
kteří jste byli přihlášeni na "Cyklovýlet IPA ve dnech 23.-24.5.2020.

Po domluvě s Jirkou Nevyjelem a s ohledem na zatím zveřejněný harmonogram uvolňování opatření v souvislosti s koronavirovou pandemií jsem zrušil plánovaný termín cyklovýletu včetně rezervace ubytování v penzionu Hamr.

Abychom o možnost uspořádání této osvědčené akce v tomto roce nepřišli, předběžně jsme se domluvili na uskutečnění cyklovýletu ve dnech 12.-13. září 2020 a v této souvislosti jsem rezervoval předběžně i ubytování v Penzinu Hamr pro ty, kteří měli zájem o ubytování v předchozím termínu ( 6 dvoulůžkových pokojů z 12.-13.9.2020 z toho  jeden pokoj pro Standu Rejchrta již z 11.9.-13.9.2020).

Po domluvě s provozovatelkou penzionu budu termín a požadavek na ubytování upřesňovat v průbehu měsíce srpna. Uvidíme, jak budou ustupovat opatření v souvislosti s koronavirovou pandemií a proto Vás žádám, abyste svoji účast zvážili a požadavek na ubytování sdělili na níže uvedené e-mailové adresy do 17. srpna 2020.


Pokud již v současné době víte, že s ohledem na kalendář svých termínů se nebudete moct cyklovýletu zúčastnit, dejte na uvedené adresy vědět i dříve.


nevyjeljiri@seznam.cz

rosenzweig@seznam.cz


Přeji všem pevné zdraví a budu se těšit na to, že náhradní termín nám již vyjde. Gusta Rosenzweig

Původní dopis před změnou termínu:
Ahoj Jiří, jak jsme se domlouvali na schůzi , tak prosím o zaslání informace o CYKLOVÝLETU 2020 ve dnech 23.-24. května 2020 v oblasti Novohradska a Trhových Svinů.

Je třeba upozornit na to, že kdo bude požadovat ubytování z 23. na 24.5.2020 v Penzionu Hamr měl by se nahlásit do 15.2.2020, abychom mohli počet míst Monice nahlásit co nejdříve a neblokovat případně nevyužité pokoje z již rezervovaných.

Trasa výletu bude zhruba přes průjezdní body : HAMR- ŠTIPTOŇ-OLEŠNICE-TRHOVÉ SVINY-BUŠKŮV HAMR-KAMENNÁ-HUMENICE- HAMR. Podle mapy cca 45km. Zastávka na jídlo (oběd případně jen jeho část)bude plánována v Trhových Svinech. Po obědě bychom mohli navštívit památku „Buškův Hamr“ asi 2 km od Trhových Svinů. Prohlídky v květnu začínají v každou celou a trvají cca 40 minut (dle dostupných informací na netu). Bylo by to příhodné na to, aby nám po obědě „slehlo“ před další jízdou zpět do Penzionu Hamr, protože potom nás přeci jenom pár kopečků čekat bude.

Večeře už bude zase na Hamru.

Sraz na výlet na HAMRU do 9.30hod. -výjezd na výlet v 10.00 hod.


Takže zvaž co z těchto informací zakomponuješ pro případné účastníky a hlavně s připomínkou, aby ti odpověděli nejpozději do 15.2.2020 kvůli ubytování.

Snad je to dostačující a přeji hezký den.


http://www.domecek.org/buskuv-hamr/oteviraci-doba-a-vstupne/